Kan blåse orkan på kysten
Fredag 17. januar 2025
Meteorologisk Institutt har sendt ut oransje farevarsel om svært kraftige vindkast i deler av Møre og Romsdal, Trøndelag og Nordland.
 
– Fra fredag ettermiddag forventer vi lokalt svært kraftige vindkast på 35–40 m/s fra sørvest, og opp i sterk storm på kysten, skriver det på X/Twitter.
 
Den sterke vinden kan gi lokalt høye bølger, og meteorologene oppfordrer til å unngå unødvendig ferdsel på utsatte steder. Hold deg oppdatert på yr.no/farevarsler.
 

 
Grafikk: Meteorologisk Institutt
 
ANNONSE:

Annonsørinnhold:

ANNONSE:
ANNONSE:

Vil du begynne å dykke?

 

PADI er verdens største utdanningsorganisasjon med omtrent 135.000 instruktører og divemastere verden over. De fleste dykkesentrene i Norge utdanner dykkere etter PADIs modell - du finner en oversikt i bransjeregisteret.

 

 

 

Annonsørinnhold:

ANNONSE:

Annonsørinnhold:

  • Gruppereise til Chuuk Lagoon

    Dykkebazaar og Dive Team Scandinavia inviterer til gruppereise til verdens største mekka for vrakdykkere, Chuuk Lagoon i Mikronesia i Stillehavet.
Siste videoer:
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
Facebook
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
logo
Dykking har siden 1983 blitt gitt ut av Forlaget Dykking AS. Redaktør: Christian Skauge

 

Forlaget Dykking AS
Postboks 6654 Etterstad, 0609 Oslo
Org. nr. 936558496

 



Avmelding fra nyhetsvarsler
© 2024 Forlaget Dykking AS