Bli med i Ocean Art 2025
5. plass i portrettklassen i Ocean Art 2024. Foto: Ilaria Mariaguilia Rizzuto
Bli med i Ocean Art 2025
Tirsdag 9. desember 2025
Bli med i Ocean Art 2025
5. plass i portrettklassen i Ocean Art 2024. Foto: Ilaria Mariaguilia Rizzuto
Den 14. utgaven av fotokonkurransen Ocean Art Underwater Photo Competition er åpen for innsending. Deltakerne kjemper om premier verdt over 600.000 kroner.
Konkurransen arrangeres av Underwater Photography Guide, og er en av de største og mest prestisjefylte for undervannsfoto.

Deltakere fra hele kloden inviteres nå til å sende inn sine bilder i de 14 forskjellige kategoriene innen fristen 11. desember 2025. Les mer på www.uwphotographyguide.com.

Annonse:
 

Annonsørinnhold:

ANNONSE:
ANNONSE:

Begynne å dykke - eller ta et videregående kurs?

 

Global Underwater Explorers tilbyr kurs for nybegynnere, erfarne dykkere og tekniske kurs for dyp dykking, grottedykking og dykking med rebreather. GUEs mål er å utvikle dine ferdigheter, effektive prosedyrer for problemløsning og gjøre deg til en bedre dykker.

 

 

 

Annonsørinnhold:

  • Rescue Skills Update hos OFDS

    Er det lenge siden du tok Rescue Diver-kurset? Husker du hva du gjør i en nødsituasjon? Nå kan du få en oppfriskning av ferdighetene hos Oslofjorden Dykkersenter.

ANNONSE:

Annonsørinnhold:

  • Er du interessert i dykkehistorie?

    Norsk Dykkehistorisk Forening arbeider for at det som både er et yrke, en hobby, en del av det norske forsvaret og en vitenskap skal få belyst og bevart sin historie.
Siste videoer:
Annonse:
Annonse:
Facebook
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
logo
Dykking har siden 1983 blitt gitt ut av Forlaget Dykking AS. Redaktør: Christian Skauge

 

Forlaget Dykking AS
Postboks 6654 Etterstad, 0609 Oslo
Org. nr. 936558496

 



Avmelding fra nyhetsvarsler
© 2024 Forlaget Dykking AS