Gratis webinar om uv-jakt
Vil du lære mer om undervannsjakt? Frivannsliv byr på et gratis webinar hvor Simen Wilberg og Michael Byø deler sine erfaringer som undervannsjegere.
Gratis webinar om uv-jakt
Foto: Frivannsliv/Aleksander Nordahl, Ettpust.com
UNDERVANNSJAKT

Gratis webinar om uv-jakt
Vil du lære mer om undervannsjakt? Frivannsliv byr på et gratis webinar hvor Simen Wilberg og Michael Byø deler sine erfaringer som undervannsjegere.
  Annonsørinnhold fra Frivannsliv
– I webinaret forteller Simen Wilberg og Michael Byø om utstyr, jaktteknikker og de ulike jaktsesongene, forteller Frivannsliv.

De forteller at det også blir tid til en lengre runde med spørsmål og svar, så det er gode muligheter til å få svar på det du lurer på om undervannsjakt.

Webinar 16. mars kl 20:00


uv-jakt

Er du på jakt etter stortorsken? Lær mer om hvordan du fanger den på Frivannslivs gratis webinar! Foto: Frivannsliv


Danske Michael Byø er en aktiv undervannsjeger med over 20 års erfaring både fra Danmark og Norge. Han har unik kunnskap om utstyr og jakt i tidevannstrømmer.

– Michael er alltid åpen for å ta nye undervannsjegere med ut på tur, og deler gjerne en godplass eller to, forteller Frivannsliv.

SE VIDEO
Slik lader du harpunen


Simen Wilberg er gründer av Frivannsliv og har et stort hjerte for gode opplevelser i havet. Han jobber fulltid med fridykking og uv-jakt.

Han har vært aktiv undervannsjeger i 18 år, og kan vise til bred kunnskap om ulike jaktteknikker og og gode plasser for undervannsjakt.

Webinaret er gratis, men man må registrere seg. Meld deg på nå, så er du sikret plass og kan glede deg til det starter!




Frivannsliv

Hjemmeside: www.frivannsliv.no
Facebook: @frivannsliv
Telefon: 56 35 80 80
E-post: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.
Butikk: Mjåtveitflaten 55, 5918 Frekhaug




ANNONSE:
ANNONSE:

Annonsørinnhold:

ANNONSE:
ANNONSE:

Vil du begynne å dykke?

PADI er verdens største utdanningsorganisasjon med omtrent 135.000 instruktører og divemastere verden over. De fleste dykkesentrene i Norge utdanner dykkere etter PADIs modell - du finner en oversikt i bransjeregisteret.


Annonsørinnhold:

  • Hugs å søka om du vil bli yrkesdykkar

    Dykkerutdanninga ved Høgskulen på Vestlandet er ei fagskuleutdanning som gir deg dei fleste sertifikata du treng som yrkesdykkar. No er det snart søknadsfrist for kurset som startar til hausten.

ANNONSE:

Les i siste utgave av bladet Dykking:
Les i siste utgave av bladet Dykking:
Image

Innhold, Dykking nr. 2/2020:

Innhold:

  • DYKKEMEDISIN: Stor COVID-19 SPESIAL
  • VRAKDYKKING: RMS Lusitania
  • UNDERVANNSFOTO: Ocean Art Photo Contest
  • RUNDEFUNNET: En tingbok forteller
  • GRUVEDYKKING: Norges svar på Tuna-Hästberg?
  • DYKKEMÅL: Dybdekart fra Lygnstøylvatnet
  • DYKKEREISE: Ponza i Italia
  • UTSTYRSTEST: KISS Sidewinder
  • PRODUKTNYTT: Nytt og nyttig på markedet

Abonnér på bladet Dykking og få spennende dykkestoff levert portofritt i postkassen!
ANNONSE:

Annonsørinnhold:

  • Dykk i verdens kraftigste malstrøm

    Saltstraumen byr på noen av de heftigste dykkeopplevelsene som finnes – ikke bare i Norge, men i hele verden. Det er ganske enkelt noe eget med verdens sterkeste malstrøm.
Siste videoer:
logo
Bladet Dykking har siden 1983 blitt gitt ut av Forlaget Dykking AS. Redaktør: Christian Skauge

 

Forlaget Dykking AS
Postboks 6654 Etterstad, 0609 Oslo
Org. nr. 936558496

 


© 2020-22 Forlaget Dykking AS