Månedens utfordring er vrak
Månedens Fotoutfordring i gang igjen, etter en litt for lang julepause. Temaet er vrak, og vinneren får en flott Aqua Lung Technika maske i premie fra Jæren Dykkersenter.
Månedens utfordring er vrak
Et dykk på D/S Frankenwald er alltid en flott opplevelse. Foto: Christian Skauge
UNDERVANNSFOTO

Månedens utfordring er vrak
Månedens Fotoutfordring i gang igjen, etter en litt for lang julepause. Temaet er vrak, og vinneren får en flott Aqua Lung Technika maske i premie fra Jæren Dykkersenter.
  1. februar 2022
Vinneren av den forrige fotoutfordringen i november var Nils Aukan, som leverte et fabelaktig nakensneglebilde og tok sin andre seier i konkurransen.

Aukan er også en garvet vrakdykker, og derfor passer det fint at han skal være dommer i februar. Temaet er vrak, og vi gleder oss til å se masse flotte bilder!

Månedens utfordring: Norske vrak


Vrak

Vrak finnes i alle størrelser, både store og små. Foto: Christian Skauge


Vi inviterer alle til å laste opp sine bilder i albumet UTFORDRING #9 – VRAK i gruppen Undervannsfoto på Facebook.

  • Maks 2 bilder pr. deltaker
  • Bildene må lastes opp i riktig album
  • Vraket må ligge i Norge
  • Både ferskvann og saltvann er lov
  • Deadline 27. februar ved midnatt


Vi har hundrevis av vrak langs kysten, og februar er ofte den aller beste måneden for vrakdykking. Sikten kan være helt fantastisk, og derfor venter vi at det blir hard konkurranse denne måneden.

Vinn Aqua Lung Technica maske!
Aqua Lung Technica
Vinneren får en tøff Aqua Lung Technika dykkemaske. Premien er sponset av Jæren Dykkersenter.

– Dette er en svært god og robust maske med god passform. Den passer for alle uansett type dykking, sier innehaver Bjørn Magne Fiksdal.


Den som vinner fotoutfordringen i februar får bestemme hva som blir tema i mars, og han eller hun blir dommer for denne måneden.

Alle som er medlem i gruppen Undervannsfoto på Facebook kan delta. Vi ønsker alle lykke til!