To nye episoder av Dykkepodden
Dykkepodden knallåpner med to fulle episoder samtidig. Her kan du bli nærmere kjent med Øyvind Karlsen-Kristiansen, Daniel Järnström og Per Wichstad.
To nye episoder av Dykkepodden
Øyvind Karlsen-Kristiansen fra Halden Dykkersenter. Foto: Dykkepodden
NYHETER

To nye episoder av Dykkepodden
Dykkepodden knallåpner med to fulle episoder samtidig. Her kan du bli nærmere kjent med Øyvind Karlsen-Kristiansen, Daniel Järnström og Per Wichstad.
  16. april 2024
☒   ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
Dykkepodden startet i forrige uke med en introepisode der programlederne Magnus Delebekk og Magnus «Ludde» Ludvigsen presenterte seg selv.

Nå har de lagt ut to nye episoder av podcasten – og dermed kan du kose deg med to timer lettbent og interessant dykkeprat:



I episode #2 møter du Øyvind Karlsen-Kristiansen og Daniel Järnström, som er henholdsvis innehaver og divemaster hos Halden Dykkersenter.

De forteller om sin bakgrunn og erfaring, hva slags utstyr de bruker – og ikke minst hva man kan forvente når man går på dykkekurs.

LES OGSÅ
Ny podcast: Dykkepodden


Tåler dykkerutstyret å ligge tre år på havbunnen? I episode #3 av Dykkepodden forteller Per Wichstad en utrolig historie.

På et dykk i 2016 måtte han dumpe utstyret etter å ha fått problemer. Tre år senere fant han det igjen, og utrolig nok fungerte det fortsatt:



Ventilsettet ble sendt til Apeks, som ville undersøke det for å finne ut hvordan dette var mulig. De var stolte over egne ventiler:

– Det er godt å vite at når vi sier at du kan stole på en Apeks-ventil så stemmer det, sa Fiona Norbury hos Apeks til Dykking.



Følg Dykkepodden på Facebook, så får du med deg når det slippes nye episoder. Disse legges ut på Podbean og Spotify.

Vi kommer også til å dele episodene på Dykking.no, og på vår egen Facebook-side. Vil du høre episode #1 finner du den her.



ANNONSE:

Annonsørinnhold:

ANNONSE:
ANNONSE:

Vil du begynne å dykke?

 

PADI er verdens største utdanningsorganisasjon med omtrent 135.000 instruktører og divemastere verden over. De fleste dykkesentrene i Norge utdanner dykkere etter PADIs modell - du finner en oversikt i bransjeregisteret.

 

 

 

Annonsørinnhold:

  • Gratis intro til uv-jakt og sanking

    Vil du komme i gang med undervannsjakt eller sanking av skjell, krabber og annen sjømat? Bli med på et gratis webinar hvor Martin Helseth forteller deg mer!

ANNONSE:

ANNONSE:

Annonsørinnhold:

  • Bli med – ta PADI AOWD i helgen

    Har du tatt grunnkurs i dykking? Ta et skritt videre og bli med på et PADI Advanced Open Water Diver-kurs hos Oslofjorden Dykkesenter! Neste kurs starter allerede i morgen 22. mars.
Siste videoer:
Annonse:
Annonse:
Facebook
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
logo
Dykking har siden 1983 blitt gitt ut av Forlaget Dykking AS. Redaktør: Christian Skauge

 

Forlaget Dykking AS
Postboks 6654 Etterstad, 0609 Oslo
Org. nr. 936558496

 



Avmelding fra nyhetsvarsler
© 2024 Forlaget Dykking AS