Dykkecamp 2019 i Haugesund

Slettaa Dykkerklubb gjentar suksessen fra i fjor og inviterer til dykkecamp på Vibrandsøy. De som tar turen til Haugesund i juli får oppleve spennende dykking og masse moro.

Dykkecamp 2019 i Haugesund
Foto: Torbjørn Brekke/Slettaa Dykkerklubb

ARRANGEMENT



Dykkecamp 2019 i Haugesund

Slettaa Dykkerklubb gjentar suksessen fra i fjor og inviterer til dykkecamp på Vibrandsøy. De som tar turen til Haugesund i juli får oppleve spennende dykking og masse moro.

  24. mars 2019
Datoene for årets Dykkecamp i Haugesund er klare, så det er bare å krysse av 4.–7. juli i kalenderen. Fjorårets arrangement samlet rundt 65 dykkere, og det er ventet mange besøkende også i år. Følg med og meld deg på i tide!

Programmet for er ennå ikke klart, men i mellomtiden kan du lade opp med denne flotte videoen fra fjorårets Dykkecamp, laget av Vidar Skålevik og Siv Pedersen fra www.wedive.no – og noen flere inntrykk nedenfor.




Leder i Slettaa Dykkerklubb, Åge Wee, inviterer sammen med hele klubben til ny Dykkecamp i Haugesund 4.-7. juli. Foto: Slettaa Dykkerklubb.


Deltakerne bor på vakre Vibrandsøy, og Slettaa Dykkerklubb står for båtturer, luftfylling og alt det andre som hører med. Foto: Vidar Skålevik.




De som abonnerer på bladet Dykking kan finne frem utgave 4/2018 og lese Anders Schouws reportasje fra fjorårets arrangement!


Dykkerne har base på Vibrandsøy, bare et steinkast fra Haugesund sentrum. Det skal kjøres turer til flotte dykkemål hver dag under dykkecampen, og både vrak og natur står på menyen.

Området rundt Haugesund byr på flotte dykkemuligheter både for sportsdykkere og fridykkere, og på dykkecampen blir det sanket kamskjell og andre delikatesser som tilberedes om kvelden. Foto: Torbjørn Brekke.

LES MER
www.slettaadk.no

Annonsørinnhold:

ANNONSE:
ANNONSE:

Begynne å dykke - eller ta et videregående kurs?

 

IANTD tilbyr opplæring på alle nivåer fra nybegynner til avansert teknisk nivå. Organisasjonen var først ute med forskjellige kurs i teknisk dykking på 90-tallet. I bransjeregisteret finner du dykkesentre som tilbyr IANTD-kurs.

 

 

 

Annonsørinnhold:

  • Bli yrkesdykker – søknadsfrist i dag

    Dykkerutdanninga ved Høgskulen på Vestlandet er ei fagskuleutdanning som gir deg dei fleste sertifikata du treng som yrkesdykkar. Snart er det søknadsfrist for kurset som startar til hausten.

ANNONSE:

ANNONSE:

Annonsørinnhold:

  • Bli minedykker – søknadsfrist i dag!

    Minedykkerkommandoen er en avdeling bestående av spesialtrente dykkere som er utdannet til å uskadeliggjøre alle typer eksplosiver, og de har en av Norges tøffeste jobber.
Siste videoer:
Annonse:
ANNONSE:
Annonse:
Facebook
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
logo
Dykking har siden 1983 blitt gitt ut av Forlaget Dykking AS. Redaktør: Christian Skauge

 

Forlaget Dykking AS
Postboks 6654 Etterstad, 0609 Oslo
Org. nr. 936558496

 



Avmelding fra nyhetsvarsler
© 2024 Forlaget Dykking AS