Offisiell åpning hos Gass og Pusteservice

Gass og Pusteservice AS flyttet til nye lokaler i Drøbak i begynnelsen av juni, og i morgen 5. september er det klart for «grand opening» av den nye butikken.

BRANSJENYTT

ARRANGEMENT



Offisiell åpning hos Gass og Pusteservice

Gass og Pusteservice AS flyttet til nye lokaler i Drøbak i begynnelsen av juni, og i morgen 5. september er det klart for «grand opening» av den nye butikken.

  4. september 2019
Siden 1. juni har arbeidet med å innrede de 900 kvadratmeter store lokalene i Dyrløkkeveien 27 i Drøbak gått for fullt. Alle viktige funksjoner har vært på plass siden flyttingen, men det har også vært mye som skulle gjøres.

Ventilverkstedet var blant det som var tidlig ferdig, og ved siden av servicearbeid for dykkebransjen har de ansatte jobbet med å bygge om lageret og servicehallen.

Det har også blitt innredet et oksygenrent rom og et eget rom for montering av umbilicals til yrkesdykkere.

Åpner ny butikk i morgen klokken 09.00

Den mest spennende nyheten er kanskje at Gass og Pusteservice også har ny butikk som åpner i morgen. Her vil man finne produkter fra blant annet Poseidon, Advacotec, Lenhardt & Wagner, Interspiro og O'Three, samt et sortiment fra Hydroscand.

– Alle er hjertelig velkommen til den offisielle åpningen i morgen tidlig. De nye lokalene er lette å finne når man kommer fra E6, og det er gode bussforbindelser, sier Michael Hansson til Dykking.



GPS AS tilbyr kurs i trykkprøving, oksygenvasking, kran- og ventilservice og flere dykkekurs. De leverer også dykkerutstyr, kompressorer, pusteluftsystemer og utstyr relatert til luftsystemer for sportsdykking, røykdykking og arbeidsdykking.

På hjemmesiden avsløres det at det vil bli servert kaffe og kaker, og det vil være gode åpningstilbud i den nye butikken. Ta turen innom i morgen! Les mer på www.gpsas.no

Annonsørinnhold:

ANNONSE:
ANNONSE:

Vil du begynne å dykke?

 

Norges Dykkeforbund utdanner dykkere etter retningslinjene til CMAS, det internasjonale dykkeforbundet. Utdanningen skjer gjennom dykkeklubbene eller hos autoriserte dykkeskoler. Flere av dykkesentrene i bransjeregisteret tilbyr også CMAS-kurs.

 

 

 

Annonsørinnhold:

  • Bli yrkesdykker – søknadsfrist i dag

    Dykkerutdanninga ved Høgskulen på Vestlandet er ei fagskuleutdanning som gir deg dei fleste sertifikata du treng som yrkesdykkar. Snart er det søknadsfrist for kurset som startar til hausten.

ANNONSE:

Annonsørinnhold:

  • Bli minedykker – søknadsfrist i dag!

    Minedykkerkommandoen er en avdeling bestående av spesialtrente dykkere som er utdannet til å uskadeliggjøre alle typer eksplosiver, og de har en av Norges tøffeste jobber.
Siste videoer:
Annonse:
Annonse:
Facebook
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
logo
Dykking har siden 1983 blitt gitt ut av Forlaget Dykking AS. Redaktør: Christian Skauge

 

Forlaget Dykking AS
Postboks 6654 Etterstad, 0609 Oslo
Org. nr. 936558496

 



Avmelding fra nyhetsvarsler
© 2024 Forlaget Dykking AS