Nytt på markedet: Arctic Hoodie

Fourth Element har brukt det varme, isolerende materialet fra sin Arctic undertøysserie til å lage en praktisk hettegenser som er perfekt etter vinterdykkene.

Nytt på markedet: Arctic Hoodie
Foto: Fourth Element

PRODUKTNYTT



Nytt på markedet: Arctic Hoodie

Fourth Element har brukt det varme, isolerende materialet fra sin Arctic undertøysserie til å lage en praktisk hettegenser som er perfekt etter vinterdykkene.

  7. januar 2021
☒   ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
Hettegenseren er laget av to-lags materiale med vindbeskyttende overflate og tykt fôr av fleece, og er både varm og stilig. Den kan brukes som et hverdagsplagg, og likevel er du klar til å dykke på et øyeblikks varsel.

– Materialet gjør at hettegenseren holder deg varm selv om den skulle bli våt, skriver Fourth Element. De anbefaler likevel at man bruker en skalljakke over for å unngå dette.

Arctic Hoodie

Foto: Fourth Element


Støtt ditt lokale dykkesenter

Hettegenseren har glidelås foran, to romslige lommer og hette med snøring. Den leveres i str. S–XXXL for herrer og XXS–XXL for damer, og skal maskinvaskes på lav temperatur.

Yttermaterialet er av 80% polyester, 17% nylon og 3% elastan, mens fôret er av 100% polyester.

Arctic Hoodie kan bestilles hos Fourth Elements norske forhandlere, som du finner på www.fourthelement.com/dealers.

Annonsørinnhold:

ANNONSE:
ANNONSE:

Vil du begynne å dykke?

 

PADI er verdens største utdanningsorganisasjon med omtrent 135.000 instruktører og divemastere verden over. De fleste dykkesentrene i Norge utdanner dykkere etter PADIs modell - du finner en oversikt i bransjeregisteret.

 

 

 

Annonsørinnhold:

  • Bli yrkesdykker – søknadsfrist i dag

    Dykkerutdanninga ved Høgskulen på Vestlandet er ei fagskuleutdanning som gir deg dei fleste sertifikata du treng som yrkesdykkar. Snart er det søknadsfrist for kurset som startar til hausten.

ANNONSE:

Annonsørinnhold:

  • Bli minedykker – søknadsfrist i dag!

    Minedykkerkommandoen er en avdeling bestående av spesialtrente dykkere som er utdannet til å uskadeliggjøre alle typer eksplosiver, og de har en av Norges tøffeste jobber.
Siste videoer:
Annonse:
ANNONSE:
Annonse:
Facebook
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
logo
Dykking har siden 1983 blitt gitt ut av Forlaget Dykking AS. Redaktør: Christian Skauge

 

Forlaget Dykking AS
Postboks 6654 Etterstad, 0609 Oslo
Org. nr. 936558496

 



Avmelding fra nyhetsvarsler
© 2024 Forlaget Dykking AS