Episode #19 av Havkontoret
John Dornellas fra Florida reiste verden rundt for å jakte på wahoo og tunfisk, før han flyttet til Alaska for å jakte på kveite.
Podcast: Havkontoret/Podbean

Mest sett:
Flere videoer:
Flere podcaster:
 

Annonsørinnhold:

ANNONSE:
ANNONSE:

Vil du begynne å dykke?

 

Norges Dykkeforbund utdanner dykkere etter retningslinjene til CMAS, det internasjonale dykkeforbundet. Utdanningen skjer gjennom dykkeklubbene eller hos autoriserte dykkeskoler. Flere av dykkesentrene i bransjeregisteret tilbyr også CMAS-kurs.

 

 

 

Annonsørinnhold:

  • Bli med på fjæresafari i kveld

    Frivannsliv har lagt ut en reprise av et unikt webinar hvor Tommy Vangsmo og Martin Helseth forteller om hva som rører seg i fjæra. Se det sammen med familien!

ANNONSE:

Annonsørinnhold:

  • Ta PADI grunnkurs hos Nemo

    PADI Open Water Diver er inngangsbilletten for deg som vil begynne å dykke, og kursene hos Nemo i Bergen er svært populære. Gi deg selv eller noen du er glad i den perfekte gaven!
Siste videoer:
Annonse:
ANNONSE:
ANNONSE:
Annonse:
Facebook
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
logo
Dykking har siden 1983 blitt gitt ut av Forlaget Dykking AS. Redaktør: Christian Skauge

 

Forlaget Dykking AS
Postboks 6654 Etterstad, 0609 Oslo
Org. nr. 936558496

 



Avmelding fra nyhetsvarsler
© 2024 Forlaget Dykking AS