Dykkepåske i Ulsteinvik
De som har lyst til å dykke i påsken bør vurdere å ta turen til Ulsteinvik på Mørekysten. Der arrangerer Morten Stridh Dykkepåske med spennende og variert dykking.
Dykkepåske i Ulsteinvik
Foto: Morten Stridh
ARRANGEMENT

Dykkepåske i Ulsteinvik
De som har lyst til å dykke i påsken bør vurdere å ta turen til Ulsteinvik på Mørekysten. Der arrangerer Morten Stridh Dykkepåske med spennende og variert dykking.
  15. april 2025
☒   ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
– Dette blir et arrangement med begrenset antall plasser, i første omgang setter vi et tak på 12 dykkere, skriver Morten Stridh på Facebook.

Han forteller at det er mulighet for overnatting på Rise ved Forlishistorisk Museum Hareid, men man kan også ordne overnatting selv.



Arrangementet starter 17. april og varer til og med 20. april, og det blir variert dykking som burdre passe til alle typer interesser:

  • Rundeskatten/Akerendam
  • Selsafari på Grasøyane
  • Overflatesvømming i grottene på Runde, 120 meter inn i fjellet
  • Kamskjelldykk
  • Vrakdykk, både grunt og eventuelt dypt


Det legges opp til én båttur med to dykk hver dag, eventuelt et båtdykk og et landdykk. Spesielle ønsker kan meldes til arrangøren.

Annonse:


Prisen er kr 1.000,- pr. dag for dykking, guiding og luft, og kr 500,- pr. person for privat overnatting. Minimum antall er seks dykkere.

Dersom du har spørsmål kan du kontakte Morten Stridh på tlf. 95 33 33 33. Følg arrangementet på Facebook.



Annonsørinnhold:

ANNONSE:
ANNONSE:

Begynne å dykke - eller ta et videregående kurs?

 

IANTD tilbyr opplæring på alle nivåer fra nybegynner til avansert teknisk nivå. Organisasjonen var først ute med forskjellige kurs i teknisk dykking på 90-tallet. I bransjeregisteret finner du dykkesentre som tilbyr IANTD-kurs.

 

 

 

Annonsørinnhold:

ANNONSE:

Annonsørinnhold:

  • Ta PADI Open Water i Arendal

    Agder Dykkersenter inviterer alle som har lyst til å begynne å dykke til å melde seg på PADI Open Water Diver grunnkurs i Arendal i 1. mai-helgen.
Siste videoer:
Annonse:
ANNONSE:
Annonse:
Facebook
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
logo
Dykking har siden 1983 blitt gitt ut av Forlaget Dykking AS. Redaktør: Christian Skauge

 

Forlaget Dykking AS
Postboks 6654 Etterstad, 0609 Oslo
Org. nr. 936558496

 



Avmelding fra nyhetsvarsler
© 2024 Forlaget Dykking AS