Nytt på markedet: Cressi Action Mask
For deg som vil dykke med et actionkamera, men likevel ha hendene fri er dette den perfekte masken: Den har et GoPro-feste øverst!
Nytt på markedet: Cressi Action Mask
PRODUKTNYTT

Nytt på markedet: Cressi Action Mask
For deg som vil dykke med et actionkamera, men likevel ha hendene fri er dette den perfekte masken: Den har et GoPro-feste øverst!
  10. juni 2020
Action Mask fra Cressi har to glass og leveres i svart eller transparent utgave. Det brede silikonskjørtet gjør at den sitter komfortabelt på de fleste ansiktsformer.

GoPro-festet gjør at du kan filme hele dykket uten å tenke på kameraet i det hele tatt, og etterpå har du en video sett fra din unike synsvinkel.

Cressi Action Mask

Slik ser Cressi Action Mask ut med en GoPro montert.


Praktisk og enkelt


Rammen på masken er forsterket på grunn av kamerafestet, og leveres komplett med en rustfri skrue til å feste kameraet med.

Cressi Action Mask veier 190 gram og har et indre volum på 130 cm³. Roterende spenner sørger for at maskestroppen sitter godt.

Masken kan også brukes sammen med andre actionkameraer enn GoPro, såfremt de har samme type feste – eventuelt finnes det kanskje et adapter til din kameramodell.

Støtt ditt lokale dykkesenter!


På Cressis hjemmesider finner vi fire norske forhandlere – Oslofjorden Dykkesenter, Nemo, Frivannsliv og Dykkerhuset.





Annonsørinnhold:

ANNONSE:
ANNONSE:

Vil du begynne å dykke?

PSS tilbyr utdanning fra grunnkurs til instruktør, og har kategorier for profesjonelle dykkere - fridykking, sportsdykking, teknisk dykking og førstehjelp/redning. I bransjeregisteret finner du dykkesentre som tilbyr PSS-kurs.


Annonsørinnhold:

  • Bli yrkesdykker – søknadsfrist i dag

    Dykkerutdanninga ved Høgskulen på Vestlandet er ei fagskuleutdanning som gir deg dei fleste sertifikata du treng som yrkesdykkar. Snart er det søknadsfrist for kurset som startar til hausten.

ANNONSE:

Annonsørinnhold:

  • Bli minedykker – søknadsfrist i dag!

    Minedykkerkommandoen er en avdeling bestående av spesialtrente dykkere som er utdannet til å uskadeliggjøre alle typer eksplosiver, og de har en av Norges tøffeste jobber.
Siste videoer:
Annonse:
ANNONSE:
Annonse:
Facebook
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
logo
Dykking har siden 1983 blitt gitt ut av Forlaget Dykking AS. Redaktør: Christian Skauge

 

Forlaget Dykking AS
Postboks 6654 Etterstad, 0609 Oslo
Org. nr. 936558496

 



Avmelding fra nyhetsvarsler
© 2024 Forlaget Dykking AS