Japan Underwater Photo Contest
Hvis du har dykket i Japan finnes det en egen fotokonkurranse du kan delta i, arrangert av Japan National Tourism Organization (JNTO) – nå er den åpen for innsending.
Japan Underwater Photo Contest
Foto: Japan National Tourism Organization
UNDERVANNSFOTO

Japan Underwater Photo Contest
Hvis du har dykket i Japan finnes det en egen fotokonkurranse du kan delta i, arrangert av Japan National Tourism Organization (JNTO) – nå er den åpen for innsending.
  25. oktober 2020
☒   ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
– Bli med på en undervannsfotokonkurranse som viser hvor vakkert Japan er under vann til resten av verden! Send oss bildene dine og vinn flotte premier, oppfordrer arrangøren.

Bildene må altså være tatt i Japan, og konkurransen har fokus på marine arter og undervannsnatur som bare finnes i Japen eller som er typiske for denne litt uvanlige dykkedestinasjonen.

Innsendingsfrist: 15. november 2020


Hver deltaker kan laste opp inntil 5 bilder, og det koster ikke noe å delta. Premiene er ikke ekstravagante som i de internasjonale konkurransene – men flotte likevel:

Du kan vinne en dykkecomputer fra Mares, en varmevest fra Fisheye, en Inon Z-330 undervannsblits og en Apeks Tech Shorts.

Vinnerne av DPG Wetpixel Masters 2020


Det er også flere lykter fra Inon og Fisheye i premier for klasseseire og hederlig omtale. I juryen sitter de japanske undervannsfotografene Hideki Abe og Kazushige Horiguchi.

Vær oppmerksom på at når man sender inn gir man JNTO rett til å benytte bildene i markedsføring av dykking i Japan i alle kanaler, inkludert sosiale medier.

Les (som alltid) regelverket nøye før du sender inn.





Annonsørinnhold:

ANNONSE:
ANNONSE:

Begynne å dykke - eller ta et videregående kurs?

 

IANTD tilbyr opplæring på alle nivåer fra nybegynner til avansert teknisk nivå. Organisasjonen var først ute med forskjellige kurs i teknisk dykking på 90-tallet. I bransjeregisteret finner du dykkesentre som tilbyr IANTD-kurs.

 

 

 

Annonsørinnhold:

  • Ta dykkekurs på én uke hos Nemo

    PADI Open Water Diver er inngangsbilletten for deg som vil begynne å dykke, og kursene hos Nemo i Bergen er svært populære. Gi deg selv eller noen du er glad i den perfekte gaven!

ANNONSE:

Annonsørinnhold:

  • Ta Advanced-kurs hos OFDS i juni

    Har du tatt grunnkurs i dykking? Ta et skritt videre og bli med på et PADI Advanced Open Water Diver-kurs hos Oslofjorden Dykkesenter i juni!
Siste videoer:
Annonse:
ANNONSE:
Annonse:
Facebook
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
logo
Dykking har siden 1983 blitt gitt ut av Forlaget Dykking AS. Redaktør: Christian Skauge

 

Forlaget Dykking AS
Postboks 6654 Etterstad, 0609 Oslo
Org. nr. 936558496

 



Avmelding fra nyhetsvarsler
© 2024 Forlaget Dykking AS