De mest likte nyhetene i 2025
Foto: Pauline Paolantonacci, Carla Freitas og Ferter/Havforskningsinstituttet
De mest likte nyhetene i 2025
Torsdag 1. januar 2026
De mest likte nyhetene i 2025
Foto: Pauline Paolantonacci, Carla Freitas og Ferter/Havforskningsinstituttet
Havforskningsinstituttet har oppsummert fjoråretåret med de fem mest likte nyhetene på deres hjemmesider. Se hva folk har vært mest opptatt av!
– I 2025 publiserte vi 255 nyhetssaker, som til sammen fikk 217.715 visninger på hi.no, forteller Pauline Paolantonacci ved Havforskningsinstituttet.

På Topp 5-listen finner man Pukkellaks-hybrider, en lang tunfisk-reise, hva spekkhoggere spiser, haier i Norge og verdens største tunfisk. Les saken her!

Annonse:
 

Annonsørinnhold:

ANNONSE:
ANNONSE:

Vil du begynne å dykke?

 

Norges Dykkeforbund utdanner dykkere etter retningslinjene til CMAS, det internasjonale dykkeforbundet. Utdanningen skjer gjennom dykkeklubbene eller hos autoriserte dykkeskoler. Flere av dykkesentrene i bransjeregisteret tilbyr også CMAS-kurs.

 

 

 

Annonsørinnhold:

  • Ta dykkekurs på én uke hos Nemo

    PADI Open Water Diver er inngangsbilletten for deg som vil begynne å dykke, og kursene hos Nemo i Bergen er svært populære. Gi deg selv eller noen du er glad i den perfekte gaven!

ANNONSE:

ANNONSE:

Annonsørinnhold:

  • Ta Advanced-kurs hos OFDS i juni

    Har du tatt grunnkurs i dykking? Ta et skritt videre og bli med på et PADI Advanced Open Water Diver-kurs hos Oslofjorden Dykkesenter i juni!
Siste videoer:
Annonse:
Annonse:
Facebook
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
logo
Dykking har siden 1983 blitt gitt ut av Forlaget Dykking AS. Redaktør: Christian Skauge

 

Forlaget Dykking AS
Postboks 6654 Etterstad, 0609 Oslo
Org. nr. 936558496

 



Avmelding fra nyhetsvarsler
© 2024 Forlaget Dykking AS