Standbookingen har åpnet
Foto: Nor-Fishing
Standbookingen har åpnet
Tirsdag 23. september 2025
Standbookingen har åpnet
Foto: Nor-Fishing
Tirsdag 23. september åpnet standbookingen til Nor-Fishing 2026. Arrangøren oppfordrer alle til å være tidlig ute for å sikre seg en stand.
 
Messen går av stabelen fra 18. til 20. august 2026 i Trondheim, og hele fiskerinæringen samles til faglig påfyll, nettverksbygging og presentasjon av de nyeste innovasjonene i bransjen.

Interesserte kan lese mer og registrere seg for deltakelse på www.nor-fishing.no.

Annonse:
 
ANNONSE:

Annonsørinnhold:

ANNONSE:
ANNONSE:

Vil du begynne å dykke?

 

PADI er verdens største utdanningsorganisasjon med omtrent 135.000 instruktører og divemastere verden over. De fleste dykkesentrene i Norge utdanner dykkere etter PADIs modell - du finner en oversikt i bransjeregisteret.

 

 

 

Annonsørinnhold:

  • Ta PADI Deep Diver i Halden

    Lurer du på hva som finnes nede i dypet? Da er kanskje emnekurset PADI Deep Diver noe for deg! Nå kan du lære dypere dykking på en trygg måte hos Halden Dykkersenter

ANNONSE:

Annonsørinnhold:

  • Ta PADI Advanced-kurs hos Nemo

    Vil du bli tryggere i vannet og lære mer om forskjellige typer dykking? Da er PADI Advanced Open Water kurset for deg! Nemo i Bergen holder kurs neste helg.
Siste videoer:
Annonse:
ANNONSE:
Annonse:
Facebook
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
logo
Dykking har siden 1983 blitt gitt ut av Forlaget Dykking AS. Redaktør: Christian Skauge

 

Forlaget Dykking AS
Postboks 6654 Etterstad, 0609 Oslo
Org. nr. 936558496

 



Avmelding fra nyhetsvarsler
© 2024 Forlaget Dykking AS