Feiret 45 år i dykkebransjen
Foto: Tom Knudsen/Ålesund Dykkersenter
Feiret 45 år i dykkebransjen
Onsdag 24. desember 2025
Feiret 45 år i dykkebransjen
Foto: Tom Knudsen/Ålesund Dykkersenter
En av årets hyggeligste meldinger: Ålesund Dykkersenter fikk en PADI Achievement Award av Melissa Taanevig, Regional Manager for PADI EMEA.
Senteret har vært PADI-medlem siden 1980, og feirer dermed 45 år som PADI-medlem. De har utdannet tusenvis av dykkere i regionen.

I dag har vi fått ærbødig besøk av Melissa Taanevig, Regional Manager for PADI Europe, Middle East and Africa (EMEA). I...

Posted by Ålesund Dykkersenter on Tuesday, June 17, 2025


– I tillegg til at dette var et hyggelig besøk fikk vi overrakt en svært inspirerende pris, skriver Tom Knutsen på senterets hjemmesider.

Prisen ble overrakt til innehaver Svein Wollstad i sommer, som en anerkjennelse for årelang dedikasjon til dykkermiljøet og dykkerutdanning.

Annonse:
 

Annonsørinnhold:

ANNONSE:
ANNONSE:

Begynne å dykke - eller ta et videregående kurs?

 

IANTD tilbyr opplæring på alle nivåer fra nybegynner til avansert teknisk nivå. Organisasjonen var først ute med forskjellige kurs i teknisk dykking på 90-tallet. I bransjeregisteret finner du dykkesentre som tilbyr IANTD-kurs.

 

 

 

Annonsørinnhold:

ANNONSE:

Annonsørinnhold:

  • Perfekt gave: Gi bort et dykkekurs!

    Et dykkesertifikat er en gave man har glede av hele livet. Gi et gavekort på SSI Open Water Diver hos ProDykk Oslo til en du er glad i – teorien kan man ta hjemme på sofaen.
Siste videoer:
Annonse:
Annonse:
Facebook
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
logo
Dykking har siden 1983 blitt gitt ut av Forlaget Dykking AS. Redaktør: Christian Skauge

 

Forlaget Dykking AS
Postboks 6654 Etterstad, 0609 Oslo
Org. nr. 936558496

 



Avmelding fra nyhetsvarsler
© 2024 Forlaget Dykking AS